Cunnilinctus - Jak dráždit ženu ústy -

Dráždění ženského pohlaví rty a jazykem. Je. Orální sex zná lidstvo snad už od té doby, co je člověk člověkem. Ne vždy ale byl přijímán jako běžná součást milostného života, zvlášť v Evropě neměl na růžích ustláno.. Jak to funguje?

Hpv u mužů |

Mám lehký výskyt HPV, nemám žádné příznaky. N otázku "jestlimohu nakazit partnera a jak se tou něj projeví" mi můj gynekolog řekl, že jej nakazit ...

Sqweel 2 - orální simulátor |

Simulátor orálního sexu Sqweel 2 je originální erotická pomůcka určená na cílené dráždění klitorisu a jiných citlivých míst. Nyní nová verze s ...

RSS -

Vibrátor Black Secret ...

QARK.net— Víte jak správně v sexu na muže?

Víte jak správně v sexu na muže? Vždycky se divím, proč tolik žen dělá neustále ty stejné chyby v přístupu k mužům při sexu.

Umění orálního dráždění mužů (felace) |

Stejně jako u žen je i u mužů orální sex nejrychlejším způsobem, jak vzbudit nebo obnovit touhu, když už je srdce roztoužené, ale tělo ještě není zcela připraveno. Snad nejlepším způsobem orálního sexu u mužů je kombinace práce.

Orální sex |

. dotek ústy muže na jejich pohlaví je příliš intimní. Podvědomě se také obávají, že partnerovi "nebudou chutnat nebo vonět“. Tyhle obavy jsou však u umyté ženy naprosto zbytečné a jen jí brání vychutnat si pocity orálního sexu naplno.

Trojklanný nerv, jak se zbavit bolesti? - Ontola

Lisno, nevím.... uškodit Ti to určitě nemůže a prospět snad ano. A možná i jiným, kteří si u počítače poničili krční páteř.

Co si muži myslí o lízání, orálním dráždění žen, cunnilingus

Přípravky na podporu erekce: jak na to? Originální lék a generikum - jaký rozdíl?. Intimní téma orálního dráždění žen, cunnilingus, zůstává jedou z nejvíce pletichářských v sexuálním životě. Zvláštní zájem o toto téma se projevuje u muže.

QARK.net— Jak na lepší sex a ženský orgasmus

Tentočlánek je určen spíš mladším, protože tam se rozdílná sexuální potřeba mezi mužem a ženou projevuje nejvíc. U starších děvčat platí mírně ...

Jak na mokrý orgasmus? Nastartujte svou pánev! - ...

Ruce muže by měly být čisté s krátce střiženými nehty. Dráždění bodu G probíhá nejintenzivněji, pokud muž použije prostředníček spolu s ...

Jak správně lízat vagínu

Nerada dávám návody na to, jak něco dělat správně, zvlášť u věcí, které sama nedělám (jednou jsem sice lízala kamarádku, ale to je vše). Rozhodla jsem se v tomhle článku pojmenovat chyby a divné praktiky, které muži se svým.

Orální sex - postřehy od muže, aneb co se dá dělat...

V praxi se mi osvědčilo na orální sex nespěchat a nevrhnout se na něj okamžitě jak se vám podaří sundat partnerce kalhotky. A to proto, že partnerka pravděpodobně nebude dostatečně vzrušená. A i kdybyste byl jako muž sebelepší.